Piknik z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca 2019 r. na terenie Domu Dziecka Nr 1 przy Al. Zjednoczenia 34 pracownicy Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie zorganizowali Piknik z okazji Dnia Dziecka.

Zaproszeni Goście mogli skorzystać z licznych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano kącik malucha, w którym dzieci pod opieką dorosłych rysowały i bawiły się kolorowymi zabawkami. Starsze pociechy brały udział w grach i konkursach sportowych oraz muzycznych, za które otrzymywały atrakcyjne nagrody. Wszyscy chętni mogli skosztować domowych ciast przygotowanych przez pracowników Centrum, wyśmienitej lemoniady oraz kiełbasek z grilla, popcornu i waty cukrowej.

Nie lada atrakcją okazało się malowanie buziek i plecenie warkoczyków, a także tworzenie kolorowych rysunków na papierze oraz wspólnego dzieła na folii. Czas spędzony na pikniku umilały występy muzyczne. Znane i lubiane piosenki zaprezentowali wokaliści z zespołu młodzieżowego „Bezimienni”, a na ludową nutę do wspólnych pląsów porwała grupa wokalna dziewcząt z Domu Pomocy Społecznej „Żegańska”.

Na scenie pojawili się także pracownicy Centrum, którzy zaśpiewali piosenkę z tekstem stworzonym przez siebie specjalnie z okazji obchodów 20-lecia WCPR. Uśmiech Dzieci i zadowolenie Opiekunów były w tym dniu największą nagrodą za przygotowane przez pracowników atrakcje.

Dziękujemy Dyrekcji Domu Dziecka Nr 1 za gościnę, wszystkim przybyłym za wspólną zabawę.

Galeria