Pracownicy Działu ds. Instytucjonalnej Pieczy Zastępczej

Al. Zjednoczenia 34


Joanna Kulpińska
p.o. Kierownika Działu
al. Zjednoczenia 34, parter, pokój nr 4
tel. 22 697 02 40
joanna.kulpinska@wcpr.pl

nadzór nad pracami Działu


Zespół ds. Instytucjonalnej Pieczy Zastępczej
Pokój nr 3

Grzegorz Ofis
tel: 22 697 02 37, 785 205 205
grzegorz.ofis@wcpr.pl


Monika Kłosiewicz
tel: 22 697 02 39, 785 205 205
monika.klosiewicz@wcpr.pl


Agata Jancz
tel: 22 697 02 47, 785 205 205
agata.jancz@wcpr.pl


Monika Niekra
tel: 22 697 02 48, 785 205 205
monika.niekra@wcpr.pl


Anna Mendruń
tel: 22 697 02 48, 785 205 205
anna.mendrun@wcpr.pl


Zespół ds. usamodzielniania wychowanków
Pokój nr 7

Katarzyna Ostrowska


dyżur w WCPR – środa
tel. 22 697 02 34
katarzyna.ostrowska@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Radosny Dom” przy al. Jerozolimskich 47 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Tynieckiej" ul. Tyniecka 18 m. 6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Łazienkach Królewskich" przy ul. Gagarina 31 m. 8,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wspólny Dom" przy Al. Niepodległości 132/136 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Koszykowej" przy ul. Koszykowej 20 m. 7,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Biały Domek” przy ul. Św. Bonifacego 81A,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczny Dom” przy ul. Wilanowskiej 6 m. 11,

Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” przy ul. Barcickiej 2 ,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Radosna" przy ul. Ogrodowej 10/26,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Zielona" przy ul. Nowowiejskiej 6 m. 26,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  "Nowa Ogrodowa" przy ul. Ogrodowej 13/29,

Placówki Rodzinnej przy al. Jerozolimskich 99 m. 15,

Placówki Rodzinnej przy ul. Wilczej 23/27,

Placówki Rodzinnej przy ul. Warzelniczej 23B,

Placówki Rodzinnej przy ul. Słowackiego 75,

Placówki Rodzinnej przy ul. Ząbkowskiej 23/25 m. 53,

Katolickiej Placówki Wychowawczej „Nasz Dom” przy ul. Bolesława Śmiałego 37 w Warszawie

 


Dorota Majewska


dyżur w WCPR – wtorek
tel. 22 697 02 13
dorota.majewska@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Domu Dziecka Nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów przy ul. Korotyńskiego 13,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dom u Brzechwy” przy ul. Tarczyńskiej 27,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dom w pół drogi przy ul. Kłobuckiej 18B m. 11,

Domu Dziecka Nr 15 im. Ks. G.P. Baudouina przy ul. Nowogrodzkiej 75,

Pogotowia Opiekuńczego Nr 1 przy ul. Dembińskiego 1,

Pogotowia Opiekuńczego Nr 2 im. Józefa Czesława Babickiego przy ul. Św. Bonifacego 81,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Czwórka" przy ul. Łukowskiej 25,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiśniowa" przy ul. Wiśniowej 48 m. 19,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Cichy Kąt" przy ul. Kontuszowej 18,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" przy ul. Grodzieńskiej 34 m. 48-49, 

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom na Jagiellońskiej" ul. Jagiellońska 47C m. 28,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „CHATA” przy ul. Bohaterów 50,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Mickiewicza" ul. Mickiewicza 65 m. 3-4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „STALÓWKA” przy ul. Stalowej 29 m. 13,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ”Bezpieczna Wyspa” przy ul. Prałatowskiej 2 m. 3 i 52,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Bezpieczny Dom" przy ul. Oszmiańskiej 10 m. 13 i 18

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Dom przy Chełmżyńskiej" przy ul. Chełmżyńskiej 27/35 m. 34, 

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Zielona Sąsiedzka" przy ul. Sąsiedzkiej 11D,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Cichy Port” przy ul. Łomżyńskiej 20 m. 47,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „ Nowa Łomżyńska” przy ul. Łomżyńskiej 26 m. 14,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „ZAKĄTEK” przy ul. 11 Listopada 15B w Warszawie

 


Zofia Zawadzka

dyżur w WCPR – czwartek
tel. 22 697 02 36
zofia.zawadzka@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Domu Dziecka Nr 1 „Nasz Dom” im. Maryny Falskiej przy Al. Zjednoczenia 3,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Kameralna Grupa Usamodzielnienia" przy ul. Wrzeciono 31 m. 1,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Pszczółki” przy ul. Mickiewicza 27 m. 124,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczna Ekipa" przy ul. Lipskiej 14 m.6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Kwadrat" przy ul. Mickiewicza 65 m. ,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Domino" przy ul. Racławickiej 17 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Tęcza" przy ul. Racławickiej 17 m. 3,

Domu Dziecka Nr 2 im. Dr Janusza Korczaka przy ul. Jaktorowskiej 6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Zielona Dolina" przy ul. Szczotkarskiej 19,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczka" przy ul. Wolfkego 20 m. 2,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Mega Mocni" przy ul. Płockiej 31  m. 10,

Domu Dziecka Nr 16 przy ul. Międzyparkowej 5 w Warszawie,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Wałuszewskiej 48,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Paprociowej 2,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Klasyków 52/54 w Warszawie