Pracownicy Działu Wspierania Osób Niepełnosprawnych

ul. Andersa 5


Anna Gołąbek
Kierownik Działu
tel. 22 509 71 47
anna.golabek@wcpr.pl
Zadania związane z kierowaniem Działem


Urszula Kujawska-Jakubczak
Zastępca Kierownika Działu
tel. 22 509 71 47
urszula.kujawska-jakubczak@wcpr.pl
Program Aktywny samorząd Moduł I, Moduł II
Program Wyrównywanie różnic między regionami III
Sport, kultura, turystyka i rekreacja osób niepełnosprawnych


Magdalena Kostrowiecka-Kowalczuk
tel. 22 509 71 04
magdalena.kostrowiecka-kowalczuk@wcpr.pl
Obsługa interesanta
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie B1


Anna Łyko
tel. 22 509 71 04
anna.lyko@wcpr.pl
Obsługa interesanta
Program Aktywny samorząd Moduł I zadania A2 oraz A3


Katarzyna Szczepańska
tel. 22 509 71 06
katarzyna.szczepanska@wcpr.pl
Dofinansowanie kosztów działalności warsztatów terapii zajęciowej
Zajęcia klubowe WTZ
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie C2


Magdalena Kamola
tel. 22 509 71 07
magdalena.kamola@wcpr.pl
Program Aktywny samorząd moduł II


Anna Sokół
tel. 22 509 71 08
anna.sokol@wcpr.pl
Dofinansowanie likwidacji barier technicznych i w komunikowaniu się
Dofinansowanie do usług tłumacza PJM oraz kosztów utrzymania psa asystującego
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie B4


Bożena Wydrzycka
tel. 22 509 71 09
bozena.wydrzycka@wcpr.pl
Dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze
Program Aktywny samorząd Moduł I zadania C3 oraz C4


Dorota Fijałkowska
tel. 22 509 71 10
dorota.fijalkowska@wcpr.pl
Dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze


Magdalena Spodarzewska
tel. 22 509 71 11
magdalena.spodarzewska@wcpr.pl
Dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych
Program Aktywny samorząd Moduł I zadania A1 oraz A4


Anna Rauba-Maciszewska
tel. 22 509 71 12
anna.rauba-maciszewska@wcpr.pl
Dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie B2


Marzena Wiśniewska
tel. 22 509 71 13
marzena.wisniewska@wcpr.pl
Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych
Program Aktywny samorząd Moduł I obszar D


Izabela Krzewniak
tel. 22 509 71 13
izabela.krzewniak@wcpr.pl
Program Aktywny samorząd moduł II
Program Aktywny samorząd Moduł I obszar D


Aldona Taradejna
tel. 22 509 71 14
aldona.taradejna@wcpr.pl
Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych
Dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie C5


Marta Kowalczyk
tel. 22 509 71 15
marta.kowalczyk@wcpr.pl
Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych


Agnieszka Czerniak
tel. 661 439 072
agnieszka.czerniak@wcpr.pl
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami (al. "Solidarności" 93)


Michał Dąbek
tel. 661 439 072
michal.dabek@wcpr.pl
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami (al. "Solidarności" 93)
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie C1


Magdalena Leszczyńska
tel. 887 566 930
tel. 22 463 84 21
tel. 22 509 71 15
magdalena.leszczynska@wcpr.pl
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. 11 Listopada 15B)
Program Aktywny samorząd Moduł I zadanie B3


Anna Lutostańska
tel. 724 252 234
tel. 22 463 84 21

anna.lutostanska@wcpr.pl
pikoni@wcpr.pl
Kierownik Punktu Informacyjno-Koordynacyjnego dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. 11 Listopada 15B)
Koordynator merytoryczny


Urszula Manista
tel. 887 874 192
tel. 22 463 84 21

urszula.manista@wcpr.pl
Specjalista ds. monitoringu wsparcia
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. 11 Listopada 15B)


Marta Mastalerz
tel. 887 566 929
tel. 22 463 84 21

marta.mastalerz@wcpr.pl
Psycholog
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. 11 Listopada 15B)


Marzena Falc
tel. 724 252 235
tel. 22 463 84 21

marzena.falc@wcpr.pl
Psycholog
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. 11 Listopada 15B)


W związku z sytuacją epidemiczną bezpośrednia obsługa interesantów w Stołecznym Centrum Osób Niepełnosprawnych realizowana jest w ograniczonym zakresie. Wnioski i inne dokumenty można złożyć w godzinacj pracy SCON (tj. w dni robocze w godzinach 08:00-16:00) do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu A. W sprawach tego wymagających w godzinach 08:00-15:45 dokumenty można złożyć także w Kancelarii przy zastosowaniu środków ochrony indywidualnej i szczególnego reżimu sanitarnego (wymóg zasłonięcia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku).