Pracownicy I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Al. Zjednoczenia 34


koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu Dzielnic: Śródmieście, Wola, Włochy, Bemowo, Ochota, Ursus

Anna Rybak
Kierownik I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Pokój Nr 215tel: 22 697 02 01

anna.rybak@wcpr.pl
Zadania związane z kierowaniem Działem


Pokój Nr 209


Katarzyna Bartosiak
dyżur w WCPR wtorek
tel. 22 697 02 22

katarzyna.bartosiak@wcpr.pl

Katarzyna Bonik
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel. 22 697 02 22
katarzyna.bonik@wcpr.pl

Joanna Wachnik
dyżur w WCPR – czwartek
tel. 22 697 02 23
joanna.wachnik@wcpr.pl

Anna Wojda
dyżur w WCPR – piątek
tel. 22 697 02 24
anna.wojda@wcpr.pl

Ewelina Rędzia-Woźniak
dyżur w WCPR – środa
tel. 22 697 02 24
ewelina.redzia-wozniak@wcpr.pl


Pokój Nr 208

Monika Niekra

dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 19
monika.niekra@wcpr.pl

Justyna Zielińska
dyżur w WCPR środa 
tel: 22 697 02 19
justyna.zielinska@wcpr.pl

Agnieszka Radkowska
dyżur w WCPR – piątek 
tel: 22 697 02 20
agnieszka.radkowska@wcpr.pl

Joanna Dusińska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 21
joanna.dusinska@wcpr.pl


Pokój Nr 216

Monika Zalewska

dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 04
monika.zalewska@wcpr.pl

Marcin Bukowski
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 05
marcin.bukowski@wcpr.pl

Urszula Lewandowska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 06
urszula.lewandowska@wcpr.pl

Agnieszka Pierożek
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 06, fax 22 697 02 30
agnieszka.pierozek@wcpr.pl

Diana Ścigała
dyżur w WCPR środa
tel: 22 697 02 04
diana.scigala@wcpr.pl