Pracownicy I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Al. Zjednoczenia 34

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych
z terenu Dzielnic: Śródmieście, Wola, Włochy, Bemowo, Ochota, Ursus

Hanna Przybińska
p.o. Kierownika I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Pokój Nr 215
tel: 22 697 02 01
hanna.przybinska@wcpr.pl
Zadania związane z kierowaniem Działem

I Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Pokój Nr 209

Katarzyna Bonik
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel. 22 697 02 22
katarzyna.bonik@wcpr.pl

Magdalena Łapińska
dyżur w WCPR – wtorek
tel. 22 697 02 24
magdalena.lapinska@wcpr.pl

Ewa Nowakiewicz
dyżur w WCPR – środa
tel. 22 697 02 22
ewa.nowakiewicz@wcpr.pl

Anna Słoniewska
dyżur w WCPR – czwartek
tel. 22 697 02 22
anna.sloniewska@wcpr.pl

Anna Szugzda-Baran
dyżur w WCPR – piątek
tel. 22 697 02 23
anna.szugzda-baran@wcpr.pl

Pokój Nr 208

Joanna Dusińska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 20
joanna.dusinska@wcpr.pl

Michał Zieliński
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 21
lucyna.hnatio@wcpr.pl

Magdalena Walczak
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 19
magdalena.walczak@wcpr.pl

Agnieszka Radkowska
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 19
agnieszka.radkowska@wcpr.pl

Pokój Nr 216

Marcin Bukowski
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 06
marcin.bukowski@wcpr.pl

Beata Lasota
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 05
beata.lasota@wcpr.pl

Urszula Lewandowska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 04
urszula.lewandowska@wcpr.pl

Diana Ścigała
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 05
diana.scigala@wcpr.pl

Monika Zalewska
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 06
monika.zalewska@wcpr.pl