Pracownicy III Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Al. Zjednoczenia 34


koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych
i niezawodowych z terenu Dzielnic: Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła, Białołęka, Targówek

Romana Chruszcz
Kierownik III Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Pokój Nr 215
tel: 22 697 02 03
romana.chruszcz@wcpr.pl

Zadania związane z kierowaniem Działem


Pokój Nr 205

Natalia Choroś
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 16
natalia.choros@wcpr.pl

Dorota Opłocka
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 16
dorota.oplocka@wcpr.pl

Anna Święcka
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 17
anna.swiecka@wcpr.pl

Edyta Matysiak
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 18
edyta.matysiak@wcpr.pl


Pokój Nr 214

Aneta Herder

dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 26
aneta.herder@wcpr.pl

Dorota Haponik
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 26
dorota.haponik@wcpr.pl

Agata Oleksy-Kaczmarek
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 27
agata.oleksy-kaczmarek@wcpr.pl

Joanna Naumczyk-Derylak
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 28
joanna.naumczyk-derylak@wcpr.pl

Ewelina Starczewska
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 28
ewelina.starczewska@wcpr.pl


Pokój Nr 207

Anna Libera
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 14
anna.libera@wcpr.pl

Joanna Górecka
dyżur w WCPR – wtorek 
tel: 22 697 02 14
joanna.gorecka@wcpr.pl

Małgorzata Siudy
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 15
malgorzata.siudy@wcpr.pl

Monika Wielgo
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 15
monika.wielgo@wcpr.pl

Sylwia Wasilewicz
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 15
sylwia.wasilewicz@wcpr.pl

Robert Przybyła
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 10
robert.przybyla@wcpr.pl


Pokój Nr 218

Renata Piersa
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 10
renata.piersa@wcpr.pl

Piotr Wiśniewski
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 11
piotr.wisniewski@wcpr.pl

Elwira Bystrzycka
dyżur w WCPR  – poniedziałek
tel: 22 697 02 11
elwira.bystrzycka@wcpr.pl