Dział Integracji Społecznej Cudzoziemców


Ewa Piepiora

Kierownik Działu
Pokój 4
tel. 22 270 30 20
ewa.piepiora@wcpr.pl
Zadania związane z kierowaniem Działem


Jolanta Murawska

Zastępca Kierownika Działu
Pokój 4
tel. 22 270 30 20
jolanta.murawska@wcpr.pl


Beata Bakońska

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 17
tel. 780 703 158
beata.bakonska@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy i ochroną uzupełniającą


Paulina Berczyńska

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 17
tel. 723 247 834
paulina.berczynska@wcpr.pl

Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Zofia Bieleszuk

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 6
tel. 887 876 571
zofia.bieleszuk@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Renata Diabin- Walewicz

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 17
tel. 780 703 177
renata.diabin-walewicz@wcpr.pl

Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Dorota Hakenberg

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 6
tel. 723 247 829
dorota.hakenberg@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Iwona Hawryluk

dyżur w WCPR –

Pokój 17
tel. 780 703 155
iwona.hawryluk@wcpr.pl

Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Zofiya Kozyuk

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 17
tel. 723 453 238
zofiya.kozyuk@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy i ochroną uzupełniającą


Katarzyna Kuźmińska

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 19
tel. 723 452 857
katarzyna.kuzminska@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Anna Łyś

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 19
tel. 885 466 433
anna.lys@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Krzysztof Majdziak

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 17
tel. 723 452 891
krzysztof.majdziak@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Zuzanna Małajny

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 6
tel.887 874 191
zuzanna.malajny@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Joanna Naumczyk-Derylak

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 17
tel. 887 874 205
joanna.naumczyk-derylak@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Aleksandra Piotrowska

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 19
tel. 723 453 058
aleksandra.piotrowska@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Łukasz Piwko

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 19
tel. 723 247 830
lukasz.piwko@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Marcin Rudnicki

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 6
tel. 780 703 176
marcin.rudnicki@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Agnieszka Stojanowska

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 6
tel. 723 453 236
agnieszka.stojanowska@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Joanna Szaniawska

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 19
tel. 780 703 157
joanna.szaniawska@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Aleksandra Szumny

dyżur w WCPR – wtorek i piątek

Pokój 19
tel. 780 703 166
aleksandra.szumny@wcpr.pl
Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Kaja Zielińska

dyżur w WCPR – poniedziałek i czwartek

Pokój 19
tel. 723 453 250
kaja.zielinska@wcpr.pl

Koordynacja działań związanych z udzielaniem pomocy integracyjnej cudzoziemcom ze statusem uchodźcy lub ochroną uzupełniającą


Valeriia Novodon

Specjalista d.s. administracyjno - organizacyjnych

Pokój 19
tel. 723 453 231
valeriia.novodon@wcpr.pl

Chcąc usprawnić i przyspieszyć proces rozpatrywania wniosków wprowadziliśmy środę jako dzień pracy wewnętrznej dla pracowników Działu Integracji Społecznej Cudzoziemców wspierających cudzoziemców posiadających ochronę międzynarodową.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie wniosek o IPI możesz złożyć u nas

od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18