Kontakt

I Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Al. Zjednoczenia 34


koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu Dzielnic: Śródmieście, Wola, Włochy, Bemowo, Ochota, Ursus

Hanna Przybińska
p.o. Kierownika I Zespołu
Pokój nr 215
tel: 22 697 02 01
hanna.przybinska@wcpr.pl
Zadania związane kierowaniem Zespołem


Pokój nr 209

Katarzyna Bonik
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel. 22 697 02 22
katarzyna.bonik@wcpr.pl

Ewelina Rędzia-Woźniak
dyżur w WCPR – środa
tel. 22 697 02 24
ewelina.redzia-wozniak@wcpr.pl

Joanna Wachnik
dyżur w WCPR – czwartek
tel. 22 697 02 23
joanna.wachnik@wcpr.pl


Pokój Nr 208

Joanna Dusińska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 21
joanna.dusinska@wcpr.pl

Agnieszka Radkowska
dyżur w WCPR – piątek 
tel: 22 697 02 20
agnieszka.radkowska@wcpr.pl


Pokój Nr 216

Marcin Bukowski
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 05
marcin.bukowski@wcpr.pl

Urszula Lewandowska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 06
urszula.lewandowska@wcpr.pl

Diana Ścigała
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 04
diana.scigala@wcpr.pl

Monika Zalewska
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 04
monika.zalewska@wcpr.pl



II Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu dzielnic: Mokotów, Ursynów, Wilanów, Bielany, Żoliborz

Joanna Kotlarska
Kierownik II Zespołu 
Pokój nr 215
tel: 22 697 02 02
joanna.kotlarska@wcpr.pl
Zadanie związane z kierowaniem Zespołem  


Pokój nr 210

Bożena Gosk
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 32
bozena.gosk@wcpr.pl

Katarzyna Iwińska
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 25
katarzyna.iwinska@wcpr.pl

Monika Karwowska
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 32
monika.karwowska@wcpr.pl

Joanna Komarewska-Bajger
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 31
joanna.komarewska-bajger@wcpr.pl

Daniel Loda
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 29
daniel.loda@wcpr.pl

Maria Wilanowska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 25
maria.wilanowska@wcpr.pl

Aneta Woźniak
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 32
aneta.wozniak@wcpr.pl

Michał Zieliński
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 31
michal.zielinski@wcpr.pl

Agnieszka Zozulińska
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 32
agnieszka.zozulinska@wcpr.pl


Pokój Nr 217

Anna Bobowska
dyżur w WCPRczwartek
tel: 22 697 02 08
anna.bobowska@wcpr.pl

Anna Chłodnicka
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 07
anna.chlodnicka@wcpr.pl

Anna Maciejewska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 07
anna.maciejewska@wcpr.pl

Anna Poleganow
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 08
anna.poleganow@wcpr.pl

Karina Pędziwiatr
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 08
karina.pedziwiatr@wcpr.pl


III Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu Dzielnic: Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła, Białołęka, Targówek

Aneta Rurańska
Kierownik III Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Pokój Nr 215
tel: 22 697 02 03

aneta.ruranska@wcpr.pl
Zadania związane z kierowaniem Działem


Pokój nr 205

Natalia Choroś
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 16
natalia.choros@wcpr.pl

Edyta Matysiak
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 18
edyta.matysiak@wcpr.pl

Dorota Opłocka
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 16
dorota.oplocka@wcpr.pl

Anna Święcka
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 17
anna.swiecka@wcpr.pl


Pokój nr 214

Dorota Haponik
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 26
dorota.haponik@wcpr.pl

Aneta Herder
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 26
aneta.herder@wcpr.pl

Joanna Naumczyk-Derylak
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 28
joanna.naumczyk-derylak@wcpr.pl

Agata Oleksy-Kaczmarek
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 27
agata.oleksy-kaczmarek@wcpr.pl

Ewelina Starczewska
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 28
ewelina.starczewska@wcpr.pl


Pokój nr 207

Edyta Dalmata
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 14
edyta.dalmata@wcpr.pl

Joanna Górecka
dyżur w WCPR – wtorek 
tel: 22 697 02 14
joanna.gorecka@wcpr.pl

Anna Libera
dyżur w WCPR – czwartek
tel: 22 697 02 14
anna.libera@wcpr.pl

Sylwia Wasilewicz
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 15
sylwia.wasilewicz@wcpr.pl

Monika Wielgo
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 15
monika.wielgo@wcpr.pl


Pokój Nr 218

Suzanna Al-Khouri
dyżur w WCPR – środa
tel: 22 697 02 11
suzanna.al-khouri@wcpr.pl

Adriana Chojnowska
dyżur w WCPR – poniedziałek
tel: 22 697 02 11
adriana.chojnowska@wcpr.pl

Renata Piersa
dyżur w WCPR – wtorek
tel: 22 697 02 10
renata.piersa@wcpr.pl

Paulina Szagżdowicz
dyżur w WCPR – piątek
tel: 22 697 02 10
paulina.szagzdowicz@wcpr.pl