Kontakt

ul. Lipińska 2


Iwona Kaszuba-Duszyńska
Kierownik Działu
pokój nr 202,
tel. 22 599 71 40
iwona.kaszuba-duszynska@wcpr.pl

zadania związane z kierowaniem Działem, współpraca z innymi powiatami (umieszczanie w DPS), kierowanie do mieszkań chronionych, statystyka i sprawozdawczość, zatwierdzanie kosztów transportu do DPS osób z postanowienia sądu


Aldona Żukowska
pokój nr 203
tel. 22 599 71 49
aldona.zukowska@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Ochota i Ursus


Alicja Malczyk
pokój nr 203
tel. 22 599 71 88
alicja.malczyk@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Rembertów, Targówek i Ursynów oraz kierowanie do Ośrodka w Dąbku


Robert Majchrzak
pokój nr 205
tel. 22 599 71 98
robert.majchrzak@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Wola i Bemowo


Anna Kasperska
pokój nr 203
tel. 22 599 71 42
anna.kasperska@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Mokotów i Białołęka


Justyna Kucińska
pokój nr 206
tel. 22 599 71 43
justyna.kucinska@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Bielany, Praga Północ i Wawer


Aleksandra Tomczyk
pokój nr 206
aleksandra.tomczyk@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Wilanów i Wesoła


Anna Mordzak
pokój nr 206
tel. 22 599 71 90
anna.mordzak@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Włochy, Śródmieście


Emilia Pokrzywnicka
pokój nr 203
tel. 22 599 71 91
emilia.pokrzywnicka@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Praga Południe, Żoliborz


Małgorzata Rulak
pokój nr 205 - aktualnie pracuje zdalnie
tel. 22 599 71 41 lub
+48 669 226 322
malgorzata.rulak@wcpr.pl

nadzór i współpraca z domami pomocy społecznej, rozpatrywanie skarg i wniosków dotyczących DPS, koordynowanie i monitoring stosowania w DPS Standardów opieki i pracy personelu