Kontakt

ul. Lipińska 2


Iwona Kaszuba-Duszyńska
Kierownik Działu
pokój nr 102,
tel. 22 599 71 40
iwona.kaszuba-duszynska@wcpr.pl

zadania związane z kierowaniem Działem, współpraca z innymi powiatami (umieszczanie w DPS), kierowanie do mieszkań chronionych, zatwierdzanie kosztów transportu do DPS osób z postanowienia sądu


Aldona Żukowska
pokój nr 103
tel. 22 599 71 49
aldona.zukowska@wcpr.pl

kierownie do domów pomocy społecznej osób bezdomnych ze Schronisk oraz zwrot należności od mieszkańców DPS i osób zobowiązanych


Alicja Malczyk
pokój nr 103
tel. 22 599 71 88
alicja.malczyk@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Rembertów, Ursynów, Wesoła, Wawer i Włochy oraz kierowanie do Ośrodka w Dąbku


Beata Witek
pokój nr 103
tel. 22 599 71 98
beata.witek@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Ursus i Praga Północ


Anna Kasperska
pokój nr 103
tel. 22 599 71 42
anna.kasperska@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Mokotów, Białołęka i Żoliborz


Aneta Wojtasiewicz-Szubielska
pokój nr 103
tel. 22 599 71 81
aneta.wojtasiewicz-szubielska@wcpr.pl

zwrot należności od mieszkańców DPS i osób zobowiązanych


Robert Majchrzak
pokój nr 105
tel. 22 599 71 41
robert.majchrzak@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Ochota i Bielany


Aleksandra Tomczyk

pokój nr 106
tel. 22 599 71 44
aleksandra.tomczyk@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Praga Południe


Anna Mordzak
pokój nr 106
tel. 22 599 71 90
anna.mordzak@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Śródmieście, Wilanów i Bemowo


Sylwia Socha
pokój nr 106
tel. 22 599 71 91
sylwia.socha@wcpr.pl

kierowanie do domów pomocy społecznej mieszkańców dzielnic: Targówek i Wola


Małgorzata Rulak

pokój nr 105
+48 669 226 322
malgorzata.rulak@wcpr.pl

nadzór i współpraca z domami pomocy społecznej, rozpatrywanie skarg i wniosków dotyczących DPS