Kontakt

DO OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ USAMODZIELNIANYMI WYCHOWANKAMI PIECZY ZASTĘPCZEJ

Al. Zjednoczenia 34

Zespół ds. usamodzielniania wychowanków

Pokój nr 7

Katarzyna Ostrowska
dyżur w WCPR – środa
tel. 22 697 02 34
katarzyna.ostrowska@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Radosny Dom” przy al. Jerozolimskich 47 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Tynieckiej" ul. Tyniecka 18 m. 6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Łazienkach Królewskich" przy ul. Gagarina 31 m. 8,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wspólny Dom" przy Al. Niepodległości 132/136 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Koszykowej" przy ul. Koszykowej 20 m. 7,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Biały Domek” przy ul. Św. Bonifacego 81A,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczny Dom” przy ul. Wilanowskiej 6 m. 11,

Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” przy ul. Barcickiej 2 ,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Radosna" przy ul. Ogrodowej 10/26,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Zielona" przy ul. Nowowiejskiej 6 m. 26,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  "Nowa Ogrodowa" przy ul. Ogrodowej 13/29,

Placówki Rodzinnej przy al. Jerozolimskich 99 m. 15,

Placówki Rodzinnej przy ul. Wilczej 23/27,

Placówki Rodzinnej przy ul. Warzelniczej 23B,

Placówki Rodzinnej przy ul. Słowackiego 75,

Placówki Rodzinnej przy ul. Ząbkowskiej 23/25 m. 53,

Katolickiej Placówki Wychowawczej „Nasz Dom” przy ul. Bolesława Śmiałego 37 w Warszawie


Dorota Majewska
dyżur w WCPR – wtorek
tel. 22 697 02 13
dorota.majewska@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Domu Dziecka Nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów przy ul. Korotyńskiego 13,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dom u Brzechwy” przy ul. Tarczyńskiej 27,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dom w pół drogi przy ul. Kłobuckiej 18B m. 11,

Domu Dziecka Nr 15 im. Ks. G.P. Baudouina przy ul. Nowogrodzkiej 75,

Pogotowia Opiekuńczego Nr 1 przy ul. Dembińskiego 1,

Pogotowia Opiekuńczego Nr 2 im. Józefa Czesława Babickiego przy ul. Św. Bonifacego 81,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Czwórka" przy ul. Łukowskiej 25,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiśniowa" przy ul. Wiśniowej 48 m. 19,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Cichy Kąt" przy ul. Kontuszowej 18,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" przy ul. Grodzieńskiej 34 m. 48-49, 

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom na Jagiellońskiej" ul. Jagiellońska 47C m. 28,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „CHATA” przy ul. Bohaterów 50,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom przy Mickiewicza" ul. Mickiewicza 65 m. 3-4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „STALÓWKA” przy ul. Stalowej 29 m. 13,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ”Bezpieczna Wyspa” przy ul. Prałatowskiej 2 m. 3 i 52,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Bezpieczny Dom" przy ul. Oszmiańskiej 10 m. 13 i 18

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Dom przy Chełmżyńskiej" przy ul. Chełmżyńskiej 27/35 m. 34, 

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Zielona Sąsiedzka" przy ul. Sąsiedzkiej 11D,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Cichy Port” przy ul. Łomżyńskiej 20 m. 47,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „ Nowa Łomżyńska” przy ul. Łomżyńskiej 26 m. 14,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „ZAKĄTEK” przy ul. 11 Listopada 15B w Warszawie


Zofia Zawadzka

dyżur w WCPR – czwartek
tel. 22 697 02 36
zofia.zawadzka@wcpr.pl

Sprawy pełnoletnich wychowanków usamodzielniających się z:

Domu Dziecka Nr 1 „Nasz Dom” im. Maryny Falskiej przy Al. Zjednoczenia 3,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Kameralna Grupa Usamodzielnienia" przy ul. Wrzeciono 31 m. 1,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Pszczółki” przy ul. Mickiewicza 27 m. 124,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczna Ekipa" przy ul. Lipskiej 14 m.6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Kwadrat" przy ul. Mickiewicza 65 m. ,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Domino" przy ul. Racławickiej 17 m. 4,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Tęcza" przy ul. Racławickiej 17 m. 3,

Domu Dziecka Nr 2 im. Dr Janusza Korczaka przy ul. Jaktorowskiej 6,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej " Zielona Dolina" przy ul. Szczotkarskiej 19,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Słoneczka" przy ul. Wolfkego 20 m. 2,

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Mega Mocni" przy ul. Płockiej 31  m. 10,

Domu Dziecka Nr 16 przy ul. Międzyparkowej 5 w Warszawie,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Wałuszewskiej 48,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Paprociowej 2,

Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Klasyków 52/54 w Warszawie


Zespół I ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu Dzielnic: Śródmieście, Wola, Włochy, Bemowo, Ochota, Ursus

p.o. Kierownika I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Hanna Przybińska
Pokój nr 215
tel. 22 697 02 01
hanna.przybinska@wcpr.pl


Pokój nr 209

Katarzyna Bonik
tel. 22 697 02 22

katarzyna.bonik@wcpr.pl

Anna Słoniewska
tel. 22 697 02 23
anna.sloniewska@wcpr.pl

Anna Szugzda-Baran
tel. 22 697 02 23
anna.szugzda-baran@wcpr.pl


Pokój nr 208

Lucyna Hnatio
tel: 22 697 02 21
lucyna.hnatio@wcpr.pl

Agnieszka Radkowska
tel: 22 697 02 20
agnieszka.radkowska@wcpr.pl


Pokój Nr 216

Marcin Bukowski
tel: 22 697 02 05
marcin.bukowski@wcpr.pl

Urszula Lewandowska
tel: 22 697 02 06
urszula.lewandowska@wcpr.pl

Diana Ścigała
tel: 22 697 02 04
diana.scigala@wcpr.pl

Monika Zalewska
tel: 22 697 02 04
monika.zalewska@wcpr.pl


II Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu dzielnic: Mokotów, Ursynów, Wilanów, Bielany, Żoliborz

Kierownik II Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Joanna Kotlarska
Pokój nr 215
tel: 22 697 02 02
joanna.kotlarska@wcpr.pl


Pokój Nr 210

Bożena Gosk
tel: 22 697 02 32
bozena.gosk@wcpr.pl

Joanna Komarewska-Bajger
tel: 22 697 02 31
joanna.komarewska-bajger@wcpr.pl

Daniel Loda
tel: 22 697 02 29
daniel.loda@wcpr.pl

Maria Wilanowska
tel: 22 697 02 25
maria.wilanowska@wcpr.pl

Aneta Woźniak
tel: 22 697 02 32
aneta.wozniak@wcpr.pl

Michał Zieliński
tel: 22 697 02 25
michal.zielinski@wcpr.pl

Agnieszka Zozulińska
Tel: 22 697 02 32
agnieszka.zozulinska@wcpr.pl


Pokój nr 217

Anna Bobowska
tel: 22 697 02 08
anna.bobowska@wcpr.pl

Anna Chłodnicka
tel: 22 697 02 07
anna.chlodnicka@wcpr.pl

Anna Maciejewska
tel: 22 697 02 07
anna.maciejewska@wcpr.pl

Anna Poleganow
tel: 22 697 02 08
anna.poleganow@wcpr.pl


III Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej i pracownicy socjalni rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych z terenu Dzielnic: Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła, Białołęka, Targówek

Kierownik III Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Aneta Rurańska
Pokój nr 215
tel. 22 697 02 01
aneta.ruranska@wcpr.pl


Pokój nr 205

Natalia Choroś
tel: 22 697 02 16
natalia.choros@wcpr.pl

Dorota Opłocka
tel: 22 697 02 16
dorota.oplocka@wcpr.pl

Anna Święcka
tel: 22 697 02 17
anna.swiecka@wcpr.pl


Pokój nr 214
Dorota Haponik
tel: 22 697 02 26
dorota.haponik@wcpr.pl

Aneta Herder
tel: 22 697 02 26
aneta.herder@wcpr.pl

Agata Oleksy-Kaczmarek
tel: 22 697 02 27
agata.oleksy-kaczmarek@wcpr.pl


Pokój nr 207

Edyta Dalmata
tel: 22 697 02 14
joanna.gorecka@wcpr.pl

Joanna Górecka
tel: 22 697 02 14
joanna.gorecka@wcpr.pl

Anna Libera
tel: 22 697 02 14
anna.libera@wcpr.pl

Monika Wielgo
tel: 22 697 02 15
monika.wielgo@wcpr.pl


Pokój nr 218

Suzanna Al-Khouri
tel: 22 697 02 11
suzanna.al-khouri@wcpr.pl

Adriana Chojnowska
tel: 22 697 02 11
adriana.chojnowska@wcpr.pl

Edyta Dalmata
tel: 22 697 02 14
edyta.dalmata@wcpr.pl

Renata Piersa
tel: 22 697 02 10
renata.piersa@wcpr.pl

Paulina Szagżdowicz
tel: 22 697 02 10
paulina.szagzdowicz@wcpr.pl